Administracinė byla Nr. A2.6-20-424-2012 m.
Procesinis Nr. 4-48-3-01455-2011-8
Procesinio sprendimo kategorija: 50.1.
(S)

TRAKŲ RAJONO APYLINKĖS TEISMAS
N U T A R I M AS
2012 m. birželio 11 d.
Trakai
Trakų rajono apylinkės teismo teisėja Ramunė Valiulytė, išnagrinėjusi
administracinio teisės pažeidimo bylą, kurioje V. Š. traukiamas administracinėn atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos ATPK 126 str. 1 d., 1241 str. 7 d., 127 str. 2 d.
n u s t a t ė :
Administraciniai teisės pažeidimai, kuriais kaltinamas V. Š. padaryti 2011-06-11. Tapačią dieną jam buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas. 2011-06-28 Trakų rajono apylinkė teismo nutartimi medžiaga buvo grąžinta Trakų rajono policijos komisariatui tyrimui papildyti. Medžiaga teismui pakartotinai pateikta 2011-11-18. Nesant galimybės išnagrinėti administracinę bylą per likusį laiką iki ATPK 35 str. 2 d. nustatyto nuobaudos skyrimo termino pabaigos, 2011-12-05 Trakų rajono apylinkės teismo nutartimi šis terminas buvo pratęstas iki 1 metų. Šios administracinės bylos nagrinėjimo eigoje administracinėn atsakomybėn traukiamas asmuo savo gyvenamojoje vietoje nebuvo randamas,
Šios administracinės bylos nagrinėjimo eigoje V. Š. savo gyvenamojoje vietoje nebuvo randamas. Kitos gyvenamosios vietos pažeidėjas nedeklaravęs, duomenų apie jo darbovietę nėra. Administracinio teisės pažeidimo bylos teisena negali būti pradėta, o pradėtoji turi būti nutraukta, kai iki administracinio teisės pažeidimo bylos nagrinėjimo pasibaigia Administracinio teisės pažeidimo kodekso 35 straipsnyje numatyti terminai (ATPK 250 str. 1 d. 7 p.) Byla neišnagrinėta, dėl pažeidėjo neatvykimo į teismo posėdį. 2012-06-11 sueina vienerių metų terminas nuo pažeidimo padarymo, todėl ši byla nutrauktina.
Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos ATPK 35 str. 1 d., 250 str. 1 d. 7 p., teismas
n u t a r i a :
administracinio teisės pažeidimo bylą Nr.A2.6-20-424-2012 kurioje V. Š. traukiamas administracinėn atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 126 str. 1 d., 1241 str. 7 d., 127 str. 2 d., nutraukti.
Nutarimas per 20 dienų nuo nutarimo priėmimo dienos gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.
Teisėja Ramunė Valiulytė