Vieša sprendimų paieška



Pavadinimas: nuasmeninta nutartis byloje [II-1-144-2015].docx
Bylos nr.: II-1-144/2015
Bylos rūšis: administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
Teismas: Klaipëdos miesto apylinkës teismas
Raktiniai žodžiai:
Teisiniai terminai:
Šalys:
Vardas/Pavardė/Pavadinimas Kodas Byloje kaip
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro Administracinės veiklos ir eismo įvykių tyrimo skyrius 191008577 institucija/pareigūnas, surašęs ATP protokolą
Kategorijos:
Administracinių teisės pažeidimų bylos
Pažeidimai transporte, kelių ūkio bei ryšių srityje (ATPK 111-155 straipsniai)
ADMINISTRACINIŲ TEISĖS PAŽEIDIMŲ BYLOS
Administracinių teisės pažeidimų bylų procesas
Nutarimas administracinių teisės pažeidimų bylose
ADMINISTRACINIŲ BYLŲ TEISENA
Skundas
Atsisakymas priimti skundą
kai praleistas skundo (prašymo) padavimo terminas

  Administracinė byla Nr. II-76-549/2013

Teisminio proceso Nr. 4-06-3-04620-2014-2

Procesinio sprendimo kategorija 52.3; 63.3.8

(S)

 

KLAIPĖDOS MIESTO APYLINKĖS TEISMAS

NUTARTIS

2015 m. sausio 07 d.

Klaipėda

 

Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja Eugenija Šatkuvienė, susipažinusi su E. K., gim. (duomenys neskelbtini) , gyvenančios (duomenys neskelbtini), skundu dėl Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro 2014-09-02 nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 30N-17672838-14,

 

n u s t a t ė:

 

2014-12-18 Klaipėdos miesto apylinkės teisme gautas Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro persiųstas E. K. skundas dėl 2014-09-02 nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 30N-17672838-14.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 str., skundas dėl organo (pareigūno) nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per dvidešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos. Jeigu šis terminas praleistas dėl svarbių priežasčių, jį pareiškėjo prašymu rašytinio proceso tvarka gali atnaujinti apylinkės teismas. To paties kodekso 296 str. 3 d. 2 p. nustatyta, kad apylinkės teismas atsisako priimti skundą dėl nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje, jeigu skundas paduotas praleidus nustatytą skundo padavimo terminą ir neprašoma šio termino atnaujinti.

Iš byloje esančių duomenų nustatyta, kad E. K. skundą Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biurui pateikė 2014-12-11. Skundo padavimo 20 dienų terminas baigėsi 2014-09-22, t.y. administracinėn atsakomybėn patrauktas asmuo praleido įstatymo nustatytą terminą skundui pateikti. Byloje nesant E. K. prašymo atnaujinti praleistą terminą bei nenurodžius svarbių priežasčių, dėl kurių terminas buvo praleistas, E. K. skundą atsisakytina priimti ir jis grąžintinas jį padavusiam asmeniui.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso  293 str., 296 str. 3 d. 2 p., 5 d., 30215 str., 

 

n u t a r ė:

 

E. K. skundą dėl Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro 2014-09-02 nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 30N-17672838-14 atsisakyti priimti ir grąžinti jį padavusiam asmeniui.

Nutartis per 7 dienas nuo jos gavimo dienos gali būti skundžiama Klaipėdos apygardos teismui per šį teismą.

 

 

Teisėja                                                                                              Eugenija Šatkuvienė

 

 

 

 


Paminėta tekste:
  • II-76-549/2013