Vieša sprendimų paieška



Pavadinimas: nuasmeninta nutartis byloje [II-217-358-2013].doc
Bylos nr.: II-217-358/2013
Bylos rūšis: administracinių teisės pažeidimų/administracinių nusižengimų byla
Teismas: Kauno apylinkës teismas
Raktiniai žodžiai:
Teisiniai terminai:
Šalys:
Vardas/Pavardė/Pavadinimas Kodas Byloje kaip
Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos Kauno regiono departamentas institucija/pareigūnas, priėmęs nutarimą ATP byloje
Kategorijos:
Administracinių teisės pažeidimų bylos
Pažeidimai transporte, kelių ūkio bei ryšių srityje (ATPK 111-155 straipsniai)
ADMINISTRACINIŲ BYLŲ TEISENA
Pirmosios instancijos teismo nutartis

Adm

ATP  byla Nr. II-217-358/2013

Teisminio proceso Nr. 4-69-3-03954-2013-9

Procesinio sprendimo kategorija 73

 (S)

 

KAUNO APYLINKĖS TEISMAS

NUTARTIS

2013 m. birželio 11 d.

Kaunas

 

Kauno apylinkės teismo teisėja Audronė Levinskienė, susipažinusi su pareiškėjo A. Z. skundu dėl nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje,

 

nustatė:

 

2013-06-07 teisme gautas A. Z. skundas dėl Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie susisiekimo ministerijos Kauno regiono departamento nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 182016, kuriuo nuspręsta A. Z. už pažeidimą, numatytą LR ATPK 1428 str. 6 d.  paskirti 750 Lt baudą.

Skundas atsisakytinas priimti.

Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 293 str. nurodyta, kad  skundas dėl organo (pareigūno) nutarimo administracinio teisės pažeidimo byloje gali būti paduotas per dvidešimt dienų nuo nutarimo priėmimo dienos.

Lietuvos Respublikos administracinių teisės kodekso 296 str. 3 d. 2 p. numatyta, kad skundas atsisakytinas priimti, jeigu skundas paduotas praleidus nustatytą skundo padavimo terminą ir neprašoma šio termino atnaujinti arba prašymas atnaujinti nustatytą skundo padavimo terminą nebuvo patenkintas.

Kaip matyti iš Valstybinės kelių transporto inspekcijos Kauno regiono departamento spaudo, skundas užregistruotas 2013-06-06, registracijos Nr. 13B-2824.

Nutarimas administracinio teisės pažeidimo byloje Nr. 182016 priimtas 2013-05-02, skundas turėjo būti paduotas per 20 dienų, t. y. paskutinė skundo padavimo diena 2013-05-22. Termino atnaujinti skundui paduoti pareiškėjas neprašo.

Esant nurodytoms aplinkybėms, skundas atsisakytinas priimti. Atsisakymas priimti skundą nekliudo, nepažeidžiant skundo padavimo termino, vėl kreiptis su skundu, jeigu trūkumai bus pašalinti.

Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 296 str.,

 

nutaria:

 

pareiškėjo A. Z. skundą atsisakyti priimti.

Nutartis per 7 d. nuo jos kopijos gavimo dienos gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui per Kauno apylinkės  teismą.

 

 

Teisėja

        Audronė Levinskienė