Civilinė byla Nr. 2-465-652/2014 (Proceso Nr. 2-13-3-04565-2013-5) Procesinio sprendimo kategorija 129.1.; 117.1. (S) |

ALYTAUS RAJONO APYLINKĖS TEISMAS
NUTARTIS
2014 m. sausio 16 d.
Alytus
Alytaus rajono apylinkės teismo teisėja Aldona Sakalauskienė, rašytinio proceso tvarka spręsdama pareiškėjo R. I. skundo dėl antstolės Angelės Kvaraciejienės veiksmų ir antstolės Angelės Kvaraciejienės patvarkymo priėmimo klausimą,
n u s t a t ė:
tesime gautas pareiškėjo R. I. skundas dėl antstolės Angelės Kvaraciejienės veiksmų ir antstolės Angelės Kvaraciejienės patvarkymas, kuriuo atsisakytas tenkinti pareiškėjo skundas.
Teismas 2013-12-19 nutartimi konstatavo R. I. skundą dėl antstolės Angelės Kvaraciejienės veiksmų neatitinkant įstatymo reikalavimų, nurodė trūkumus ir nustatė antstolei Angelei Kvaraciejienei 20 dienų terminą, skaičiuojamą nuo nutarties kopijos įteikimo dienos, pašalinti nurodytus trūkumus. Nutarties nuorašas antstolei Angelei Kvaraciejienei buvo įteiktas 2013-12-23, todėl terminas skundo trūkumams pašalinti baigėsi 2014-01-13 (LR CPK 123 str. 3 d.).
Antstolė pagal teismo nurodymus nustatytu terminu skundo trūkumų nepašalino, todėl pareiškėjo R. I. skundas dėl antstolės veiksmų ir antstolės patvarkymas laikytini nepaduotais ir grąžintini juos padavusiam asmeniui (LR CPK 115 str. 3 d.).
Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 115 str. str. 3 d., 290-291 str.,
n u t a r i a:
nepašalinus trūkumų, pareiškėjo R. I. skundą dėl antstolės veiksmų ir antstolės Angelės Kvaraciejienės patvarkymą laikytini nepaduotais ir grąžinti juos padavusiam asmeniui.
Nutartis per 7 dienas atskiruoju skundu gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui per Alytaus rajono apylinkės teismą.
Teisėja Aldona Sakalauskienė